Hakkımızda

Dünden bugüne Marmara Havuz…

* Türkiye’nin en eski ve en deneyimli havuz firmalarından biri olan Marmara Havuz, 1976 yılında İzmit’te, Şener Dal tarafından kurulmuştur.

* Şener Dal o dönemlerde yılın teknik direktörü seçilmiş ve Kocaelispor ‘u Birinci Lig’e taşıyan teknik adam olarak ünlenmiştir. Futboldaki ünü havuz sektöründe de Şener Hoca olarak tanınmasını ve saygı duyulmasını sağlamıştır.

* Marmara Havuz, 1992′de ilk şubesini Tuğsan Dal yönetiminde Bodrum’da açmıştır.

* 1999 İzmit – Gölcük depremi sonrası, Marmara Havuz şirket merkezi İzmit’ten Antalya’ya taşınmıştır. Antalya’da hazırlanan yeni merkez Şener Dal ve Tuğsan Dal tarafından işletilmeye başlanmış, eski merkez İzmit ise şube olarak İzzet Dal yönetiminde işlerine devam etmiştir.

* Günümüzde Marmara Havuz, teknolojideki değişimleri yakından takip eden, Türkiye ve dünya çapında projeler hazırlayıp bunları uygulayan, seçkin, eğitimli ve profesyonel ekibiyle yurtiçi ve yurtdışında sektörün ihtiyaçlarına cevap veren kurumsal bir kimliğe kavuşmuştur.

*Marmara Havuz, su ile ilgili hayalleri olanlara… Hayallerini, en ekonomik ve en kaliteli şekilde gerçekleştirme imkânı sağlar… Suya şekil vermek Marmara Havuz’un işidir… Marmara Havuz projelerinizi yerinize ve zevkinize uygun olarak tasarlar ve uygular…